CZ

Ovocný lihovar v Tešmáku na Slovensku

Dodali jsme ovocný lihovar o kapacitě 600 + 300 L. Technologii jsme namontovali na Slovensku v obci Tešmák. Tento lihovar zpracuje za 24 hodin 7 tun ovocného kvasu a vyrobí v průměru 700 L ovocného destilátu za jeden den. Kompletní dodávka technologie je provedena v exkluzivním designu, který jsme navrhli do daného objektu tak, aby byl na míru šitý těmto prostorům.
Ohřev technologie je plynový a pamatovalo se i na odpadové teplo z komínů, které využíváme na předehřev.

Fotogalerie

Další aktuality

Poděkování

Jen díky mému otci můžeme dělat takové parády a nejmodernější destilační zařízení do celého světa. A my mu za to děkujeme za jeho trpělivost s námi, za jeho zlaté ručičky a za vše co nám předal a naučil nás. Ukázal nám, kterým směrem se vydat, vyšlapal nám chodník a my po něm pokračujeme.

Janča Bronislav - jednatel společnosti.

Pivovar Modrá hvězda

Pro zákazníka, který vlastní svůj pivovar v Dobřanech - Modrá hvězda, jsme vyrobili tento krásný lihovar pro výrobu pivovice. Moderní zařízení může vyrábět nejen pivovici ale i vinné a ovocné destiláty. Ohřev technologie je kombinovaný, a to elektřinou 52kW nebo párou. 

Pěstitelská pálenice Old Distillery Žešov

V červenci roku 2023 jsme spustili další pěstitelskou pálenici z našich dílen pod názvem Old Distillery Žešov.  Podařená sestava tří destilačních kolon.

Destilační kolona 300 L a dvě destilační kolony o objemu 150 L, jsou vyhřívané elektrickými spirálami a kompletní sestava je řízena chytrým dotykovým panelem.

Kučerovo nám. 2032, 688 01 Uherský Brod, Česká republika

Kovoděl
Janča s.r.o.

Pěstitelské pálenice
a ovocné lihovary

SPECIÁLNÍ
TECHNOLOGIE

DESTILAČNÍ
KOLONY

MALÉ
PÁLENICE

ZPRACOVÁNÍ
POTRAVIN

NÁHRADNÍ DÍLY
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sledujte nás

Budeme vystavovat na veletrhu !

Přijďte nás navštívit 23. - 25. února 2024 do Friedrichshafenu.

Přijďte nás navštívit 8. - 11. března 2024 do Wieselburgu.

Menu
Update cookies preferences