CZ

Ovocný lihovar v Tešmáku na Slovensku

Dodali jsme ovocný lihovar o kapacitě 600 + 300 L. Technologii jsme namontovali na Slovensku v obci Tešmák. Tento lihovar zpracuje za 24 hodin 7 tun ovocného kvasu a vyrobí v průměru 700 L ovocného destilátu za jeden den. Kompletní dodávka technologie je provedena v exkluzivním designu, který jsme navrhli do daného objektu tak, aby byl na míru šitý těmto prostorům.
Ohřev technologie je plynový a pamatovalo se i na odpadové teplo z komínů, které využíváme na předehřev.

Fotogalerie

Další aktuality

Montáž v Ghaně

V minulém měsíci jsme instalovali destilační zařízení pro výrobu exotického - afrického ovoce v hlavním městě Ghany (Accra).  Destilační kotel 300 litrů, osazený třístupňovou kolonou a speciálně navržený systém pro místní tropické podmínky je již v provozu a my jsme se mohli těšit po týdenní montáži na první destiláty z banánů, pomerančů a ananasu. Vzhledem k tomu, že země jako je Ghana, disponuje velmi kvalitním ovocem, podepsalo se to i na chuti těchto výsledných destilátů, které nás velmi příjemně překvapili. Destiláty se podařilo vydestilovat s velmi vysokým obsahem aromatických látek a chutí. 

 

Vystavovali jsme na Veletrhu v Rakousku.

Ve dnech od 8. 3. do 11. 3. 2024. jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu AB HOF 2024 v Rakousku. Na veletrhu, zaměřeném zejména pro lihovary, jsme představili naše nejmodernější technologie, ale i malé domácí pálenice.

Děkujeme všem, kdo nás navštívil v našem výstavním stánku. Těšíme se na Vás na další výstavě v roce 2025.

Vystavovali jsme na Veletrhu v Německu.

Ve dnech 23. - 25. 2. 2024. jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu FRUCHTWELT 2024. Na veletrhu, zaměřeném zejména pro lihovary, jsme představili naše nejmodernější technologie, ale i malé domácí pálenice.

Děkujeme všem, kdo nás navštívil v našem výstavním stánku. Těšíme se na Vás na další výstavě v roce 2026.

Kučerovo nám. 2032, 688 01 Uherský Brod, Česká republika

Kovoděl
Janča s.r.o.

Pěstitelské pálenice
a ovocné lihovary

SPECIÁLNÍ
TECHNOLOGIE

DESTILAČNÍ
KOLONY

MALÉ
PÁLENICE

ZPRACOVÁNÍ
POTRAVIN

NÁHRADNÍ DÍLY
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sledujte nás

Menu
Update cookies preferences