CZ

Aktuality

Pěstitelská pálenice Old Distillery Žešov

V červenci roku 2023 jsme spustili další pěstitelskou pálenici z našich dílen pod názvem Old Distillery Žešov.  Podařená sestava tří destilačních kolon.

Destilační kolona 300 L a dvě destilační kolony o objemu 150 L, jsou vyhřívané elektrickými spirálami a kompletní sestava je řízena chytrým dotykovým panelem.

Destilační linka pro zpracování 1 500 litrů destilátu za den.

V květnu 2023 jsme v Ukrajinském městě Umaň spustili novou destilační linku. Jedná se o destilační sestavu dvou kotlů ALAMBIC o objemu 500 litrů a jednu destilační kolonu o objemu 500 litrů.

Toto uspořádání jsme zvolili zejména proto, že zákazník disponuje velkým množstvím skladovaného ovoce a fermentované kaše z jablek a hrušek, které podléhají rychlé zkáze.

Ovocný lihovar v Tešmáku na Slovensku

Dodali jsme ovocný lihovar o kapacitě 600 + 300 L. Technologii jsme namontovali na Slovensku v obci Tešmák. Tento lihovar zpracuje za 24 hodin 7 tun ovocného kvasu a vyrobí v průměru 700 L ovocného destilátu za jeden den. Kompletní dodávka technologie je provedena v exkluzivním designu, který jsme navrhli do daného objektu tak, aby byl na míru šitý těmto prostorům.

Poděkování

Jen díky mému otci můžeme dělat takové parády a nejmodernější destilační zařízení do celého světa. A my mu za to děkujeme za jeho trpělivost s námi, za jeho zlaté ručičky a za vše co nám předal a naučil nás. Ukázal nám, kterým směrem se vydat, vyšlapal nám chodník a my po něm pokračujeme.

Janča Bronislav - jednatel společnosti.

Pivovar Modrá hvězda

Pro zákazníka, který vlastní svůj pivovar v Dobřanech - Modrá hvězda, jsme vyrobili tento krásný lihovar pro výrobu pivovice. Moderní zařízení může vyrábět nejen pivovici ale i vinné a ovocné destiláty. Ohřev technologie je kombinovaný, a to elektřinou 52kW nebo párou. 

Nová kolona pro výrobu Ginu

Představujeme Vám novou destilační kolonu pro výrobu Ginu. Technologie vychází ze standardní destilační kolony, doplnili jsme ale samostatnou vaporizační komoru, čímž umožníme průtah lihových par přes naplněný košík.

Prohlídka našeho showroomu

Ve spolupráci s Centrem exkluzivních destilátů si vám dovolujeme nabídnout registraci k prohlídce našeho showroomu – Ovocného lihovaru a Pěstitelské pálenice.

Rok 2019 a nové výzvy pro rok 2020

Rok 2019 se zapisuje do historie naší společnosti Kovoděl Janča s.r.o. V uplynulém roce jsme zaznamenali rekordní poptávku nových zákazníků po destilačních kolonách. Většina poptávky směřovala s úvahou zákazníka, vybudovat pěstitelskou pálenici nebo ovocný lihovar, nebo nově poptávaných technologií pro výrobu Ginu či pivovice.

Expedice do NORSKA

Po více jak jednom roce, kdy zákazník u nás uzavřel objednávku na destilační linku pro výrobu GINU, si v tomto měsíci (březen 2019) u nás přebírá tento jedinečný systém, na kterém bude destilovaný GIN.

Montáž ve Weimaru

Přinášíme vám video ukázku z montáže destilačního kotle o objemu 150 litrů, určeného zejména pro výrobu Ginu. Technologii si objednal náš dlouholetý zákazník manufaktura Wiegand.

Dodávka do Ameriky

Jedna z našich dalších realizací je instalována v Kalifornii v městečku UKIAH poblíž San Francisca. Instalováno je zařízení jako jednokotlový systém s plynovým ohřevem o objemu kotlů 300 a 150 litrů.

Kučerovo nám. 2032, 688 01 Uherský Brod, Česká republika

Kovoděl
Janča s.r.o.

Pěstitelské pálenice
a ovocné lihovary

SPECIÁLNÍ
TECHNOLOGIE

DESTILAČNÍ
KOLONY

MALÉ
PÁLENICE

ZPRACOVÁNÍ
POTRAVIN

NÁHRADNÍ DÍLY
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sledujte nás

Budeme vystavovat na veletrhu !

Přijďte nás navštívit 23. - 25. února 2024 do Friedrichshafenu.

Přijďte nás navštívit 8. - 11. března 2024 do Wieselburgu.

Menu
Update cookies preferences