CZ

Poctivé kovotepecké řemeslo

Vyrábíme moderní technologie k destilaci všech ovocných kvasů, ginů, průtahových destilátů a whisky

Rodinná firma s tradicí od 1972

1972
Vyučený mědíkotepec

Vše začalo v roce 1972, kdy Josef Janča, v Brně vyučený mědíkotepec, přišel na topenářskou praxi do učiliště v Uherském Brodě.

1989
Byli jsme u toho

První pěstitelské pálenice začaly v Československu vznikat již před rokem 1989 a Josef Janča byl u toho. V období minulého režimu s kolegy vykul zhruba 200 pěstitelských palíren a různých měděných kotlů, postupně se vypracoval na mistra a později na ředitele závodu Kovoděl.

1994
Boj o přežití

Po revoluci se původní podnik potácel na hraně ziskovosti, a proto se jej rozhodl v roce 1994 spolu se dvěma společníky odkoupit a zachránit tak zbytky výroby.

2001
Rodinný podnik

Firma úspěšně fungovala a rostla. V roce 2001 Josef Janča své dva společníky vyplatil a vznikla společnost Kovoděl Janča. Do rodinné firmy postupně nastoupili tři synové a rozšířili prostory, počty zaměstnanců i sortiment do dnešní podoby.

Znalosti a zkušenosti jsme převzali od svých dědů, otců a strýců. Doslova každý náš výrobek je originál, nese rukopis našich kovotepců a pyšní se osobitým designem.

Bronislav Janča, jednatel

Precizní výroba i špičkové služby

Pro Váš business, hobby nebo potěšení. A na míru podle Vašich představ.

Osobní odborný přístup

Čeho si kromě kvality zákazníci cení, je naše špičková poradenská činnost. Doporučíme vhodné technologie, osvětlíme legislativu, ukážeme vše v našem lihovaru. Poradíme se stavební připraveností, zaškolíme na provoz a zajistíme Vám záruční i pozáruční servis. Máte další otázky?


Časté dotazy

Kvalitní vlastní výroba

Kvalita pro nás začíná již výběrem materiálu. Veškerá výroba probíhá v našich dílnách, jsme soběstační. Propojujeme tradiční řemeslo a inovativní přístup, destilační zařízení umíme osadit i moderními prvky, jako například dotykovým ovládáním. Nahlédněte do našich dílen.


Podívejte se do výroby

Navštivte náš showroom

Zastavte se u nás v  Uherském Brodě, probereme vaše plány, na místě ukážeme reálná zařízení a navrhneme řešení přesně podle vašich potřeb. Jestli se zajímáte o pálenice, lihovary či destilační kolony nebo potřebujete kotel na vaření guláše, potřeby pro včelaře či zařízení na moštování a kvašení. U nás se Vás ujmou skuteční odborníci.


Reference

Exkurze do našeho lihovaru

Naše destilační zařízení neustále vylepšujeme, aby produkovala destiláty té nejjemnější chuti. Přijeďte se podívat, jak fungují naše zařízení v praxi. U Mladé Boleslavi provozujeme vlastní ovocný lihovar a pěstitelskou pálenici Centrum exkluzivních destilátů, ukážeme vám nejmodernější technologii destilace a můžete rovnou i ochutnat.


AROMA GOLD

Kučerovo nám. 2032, 688 01 Uherský Brod, Česká republika

Kovoděl
Janča s.r.o.

Pěstitelské pálenice
a ovocné lihovary

SPECIÁLNÍ
TECHNOLOGIE

DESTILAČNÍ
KOLONY

MALÉ
PÁLENICE

ZPRACOVÁNÍ
POTRAVIN

NÁHRADNÍ DÍLY
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sledujte nás

Menu
Update cookies preferences