Nacházíte se: Novinky > Rok 2019 a nové výzvy pro rok 2020

Rok 2019 a nové výzvy pro rok 2020

12.01.2020

Rok 2019 se zapisuje do historie naší společnosti Kovoděl Janča s.r.o. V uplynulém roce, jsme zaznamenali rekordní poptávku nových zákazníků po destilačních kolonách. Většina poptávky směřovala s úvahou zákazníka, vybudovat pěstitelskou pálenici nebo ovocný lihovar, nebo nově poptávaných technologií pro výrobu Ginu či pivovice. 
 
Zájemci se nám tentokrát ozývali nejen z Evropy, ale i z různých koutů světa, a to i z míst, které jsme často museli bohužel odmítat . (Teherán, Indie, Namibie, Zambie, Arménie, Albánie apod.)
V takových zemích bývá legislativa lihového zákonu složitá a často i nedořešená, a proto jsme museli nakonec od takových kontraktů ustoupit a dodávat do mnohem příjemnějších a vyspělejších zemí.
 
Ještě v roce 2016, jsme měli dodané zařízení do 26 zemí. Dnes se můžeme pochlubit s číslem 33 zemí. Nově dodané destilační zařízení bylo například na Filipíny, do Vietnamu, Holandska, Norska, Gruzie, Austrálie atd. 
 
Abychom ale nezapomněli na naše stále zákazníky z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Německa, musíme podotknout, že jsme taky rovněž zaznamenali velký nárůst poptávky z okolních států České republiky a bylo dodáno a namontováno do těchto států až na tři desítky technologií. Některé vybrané můžete vidět níže v galerii.
 
A jaký bude rok 2020?
 
Ani zvýšení spotřební daně u alkoholu, o které se dlouho mluvilo již v minulém roce 2019 a nově platí v ČR od 1.1.2020., neodradilo nové zákazníky, aby u nás uzavřeli smlouvy na dodávky nových pálenic a lihovarů. 
V tomto roce průběžně budeme dodávat minimálně sedm pěstitelských pálenic a dva ovocné lihovary do České republiky, dalších šest pěstitelských pálenic do Maďarska, minimálně čtyři nové pěstitelské pálenice vzniknou na Slovensku. Evidujeme u nás objednávky na výrobu a vývoz destilačních kolon do Anglie, Gruzie, Belgie, Rakouska, Německa a mnoho jiných států.
 
Děkujeme našim zákazníkům za projevenou důvěru k naší rodinné firmě v roce 2019 a těšíme se na další spolupráce v nadcházejícím roku. 
 
Za Kovoděl Janča s.r.o. – Janča Bronislav
 

Copyright © 2007-2018 Kovoděl Janča s.r.o.
Created byBluesoft