CZ

Tradiční řemeslo i moderní technologie

Řemeslná práce z Uherského Brodu.
Na míru vašim představám.

Kvalita na prvním místě

Veškerá výroba probíhá v našich dílnách. U nás tak můžete vidět celý proces od zakružování plechu, přes ruční svařování, až po instalaci rozměrných destilačních technologií. 

Cit pro detail

Na začátku je jen formát plechu, který pod rukou našich zkušených kovotepců postupně nabývá finální podoby. Na tuhle práci se nehodí každý, chce to velkou zručnost a trpělivost. Proto jsme na našich více jak 20 zaměstnanců hrdí.

Řemeslo a inovace

Propojujeme tradiční řemeslo a inovativní přístup. Nejen použitím poctivých materiálů a kvalitní ruční výrobou. Jdeme s dobou a umíme destilační zařízení osadit i moderními prvky, jako například dotykovým ovládáním, různou signalizací, alarmy apod.

Individuální výroba

Klienti oceňují náš důraz na design, kvalitu zpracování a individuální řešení. Konstrukci zařízení lze přizpůsobit specifickým požadavkům, běžně vyrábíme atypické varianty z hlediska umístění vypouštěcího ventilu, komínové roury apod. Většina našich výrobků jsou unikáty.

Prozákaznický přístup

V případě větších projektů se scházíme přímo na místě u zákazníka a vybíráme nejvhodnější realizaci nejen z pohledu samotné destilace, ale také pohodlné obsluhy a stavebních možností v místě instalace. Destilační zařízení Vám vydrží mnoho let, proto chceme, aby s ním byla radost pracovat.

Galerie z výroby

Galerie z montáží

Pomůžeme Vám vydestilovat vaše sny

Zaujaly Vás naše produkty? Neváhejte nás kontaktovat a my pro vás vymyslíme to nejlepší řešení a nabídku.

Kontaktujte nás

Kučerovo nám. 2032, 688 01 Uherský Brod, Česká republika

Kovoděl
Janča s.r.o.

Pěstitelské pálenice
a ovocné lihovary

SPECIÁLNÍ
TECHNOLOGIE

DESTILAČNÍ
KOLONY

MALÉ
PÁLENICE

ZPRACOVÁNÍ
POTRAVIN

NÁHRADNÍ DÍLY
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sledujte nás

Menu
Update cookies preferences